28 599 ₴
Газобензиновий генератор інверторного типу KS 2000iG S німецької торгової марки Könner&Söhnen в шумозахисному корпусі – це зручне компактне, практично безшумне джерело електроенергії. Ключова особливість даної моделі полягає в тому, що вона виробляє електричний струм з правильною синусоїдою.
Економічний режим дозволяє знизити витрату палива до 50% при малих навантаженнях завдяки зниженню оборотів двигуна. Альтернатор з мідною обмоткою і потужний двигун K&S гарантують безаварійне і тривале використання та відповідають всім європейським стандартам якості. Наявність LED-дисплея дає можливість якісніше контролювати роботу генератора і своєчасно проводити його технічне обслуговування.
Вбудований електронний блок з мікропроцесорним керуванням контролює роботу генератора та забезпечує стабільну вихідну напругу 230В 50Гц синусоїдальної форми, що підходить для надійної роботи чутливої електроніки.
Працює як на бензині, так і на газу (пропан-бутан), все необхідне для використання газу в якості палива є в комплекті: шланг з редуктором, який приєднується до балона і забезпечує надійність газового з’єднання. Потрібно тільки підключити генератор до балона і запустити двигун.
Можливість використовувати як з переносним газовим балоном, так і зі стаціонарною ємністю для зберігання газу (газгольдером). За умови підключення сертифікованим фахівцем. Тиск в системі подачі не повинен перевищувати 16 Бар.
Шумозахисний корпус забезпечує мінімальний рівень шуму (62 дБ Lpa 7м), комфортне використання і зручне транспортування.
Режим економії палива ECONOMY MODE зменшує витрати палива до 50% при малих навантаженнях завдяки зниженню оборотів двигуна.
Фірмовий надійний двигун K&S відрізняється підвищеною зносостійкістю, тривалою і стабільною роботою, та відповідає всім європейським стандартам якості, в тому числі сучасному екологічому стандарту EURO V.
Зручне розташування усіх функцій: індикатори стану генераторної установки, що сигналізують про робочий режим, спрацювання автомату захисту при перевантаженні або короткому замиканні, про низький рівень оливи, кнопка Reset для перезавантаження системи контролю та відновлення подачі напруги, роз’єм для паралельного підключення генераторів та клема заземлення.
У генераторах інверторного типу Könner & Söhnen встановлено високоякісний безщітковий альтернатор зі 100% мідною обмоткою. Надійний та компактний альтернатор встановлений на постійних магнітах, у пластиковому кожусі та може витримувати максимальні навантаження без ушкоджень, гарантує тривалу надійну роботу генераторної установки.
KS PU1
Можливість паралельного підключення двох генераторів через спеціальний прилад для отримання подвійної потужності. Підходить до всіх моделей інверторних генераторів ТМ «Könner & Söhnen», окрім моделей серії KS 8100 (KS 8100iEG, KS 8100IE ATSR, KS 8100iEG ATSR).
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 19 кг |
| Высота | 460 мм |
| Ширина | 285 мм |
| Длина | 500 мм |
| Основные | |
| Производитель | Könner & Söhnen |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Германия |
| Номинальная мощность | 1.8 кВт |
| Конструкция | Портативная |
| Тип топлива | Газ/Бензин |
| Напряжение | 230 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Максимальная мощность | 2 кВт |
| Состояние | Новое |
| Количество фаз | 1 |
| Дополнительные характеристики | |
| Защитный кожух | Да |
| Уровень шума | 87 дБ |
| Наличие вольтметра | Да |
| Режимы запуска | Ручной запуск |
| Автоматический регулятор напряжения | Да |
| Двигатель | |
| Количество цилиндров | 1 |
| Объем двигателя | 79.7 куб. см |
| Мощность двигателя | 2.5 л. с. |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Марка двигателя | KS 100i |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Объем топливного бака | 5 л |
| Объем масляной системы двигателя | 0.4 л |