ДБЖ відноситься до пристроїв OFF-line типу. Це означає, що поки напруга знаходиться в допустимих межах, ДБЖ пропускає напругу через себе таку, як вона є. Але як тільки, напруга опускається або піднімається вище встановлених значень, джерело безперебійного живлення переходить на роботу від акумулятора. Volter ІБП-300 не стабілізує напругу. Верхню і нижню межу відключення від мережі і переходу на автономне електроживлення встановлює користувач.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Volter |
| Пользовательские характеристики | |
| Влажность, не более | 40…80% |
| Входной диапазон | 0-400 В |
| Выходное напряжение | 220/230 В |
| Габариты (ВхШхГ), мм | 262 х 245 х 107 |
| Гарантия | 12 місяців |
| Класс защиты | IP20 |
| Максимальная мощность, кВт | 0,3 |
| Масса, кг | 2.8 |
| Отключение при Umax | 233-270 В |
| Отключение при Umin | 100-217 В |
| Охлаждение | примусове |
| Способ монтажа | на стіну/ на стіл |
| Температурный диапазон | Робочий діапазон від плюс 1°С до 40°С в закритому приміщенні |
| Тип | джерело безперебійного живлення |
| Фазность | одна фаза |
| Цвет | світло-сірий |