При роботі від акумулятора UPS -10000 генерує синусоїдальну напругу з частотою 50 Герц (± 0,5 Гц) і номіналом на виході 220В (± 1%). Для підтримки безперебійного енергопостачання можуть використовуватися акумуляторні батареї будь-якої ємності, за умови що струм заряду не перевищує 20А. Є самим універсальним засобом захисту від несправностей мережі, так як поєднує в собі цілий ряд пристроїв.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Volter |
| Пользовательские характеристики | |
| Влажность, не более | 40…80% |
| Входной диапазон | 180-270 В |
| Вых. частота (АКБ), Гц | 50Гц / 60Гц ± 0,3 |
| Выходное напряжение | 220В/230В/240В-выбор |
| Габариты (ВхШхГ), мм | 765*320*250 |
| Гарантия | 12 мес. |
| Емкость АКБ | 60-250 Ач |
| КПД инвертора | >85 % |
| Класс защиты | IP20 |
| Максимальная мощность, кВт | 10 |
| Масса, кг | 54 |
| Напряжение батареи | 48 В |
| Охлаждение | принудительное |
| Переключение АКБ-сеть-АКБ | < 10 мс |
| Переход на АКБ | 150-280 В |
| Способ монтажа | навесной |
| Температурный диапазон | Рабочий диапазон от плюс 1°С до 40°С в закрытом помещении |
| Тип | источник бесперебойного питания |
| Фазность | одна фаза |
| Цвет | комбинированный (черно/белый) |